اطلاعیه شماره 4: راهنمای ارایه خلاصه مقالات و زمان بندی ارایه

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۷/۲۴ | 
 با سلام و سپاس فراوان بدین وسیله به اطلاع کلیه عزیزانی که مقالات آن ها برای ارایه در پنجمین کنگره فن آوری های نوین آزمایشگاهی  پذیرفته شده است می رساند که شرایط تهیه مطالب ارایه خلاصه و جدول زمان بندی ارایه مقالات در سه بند الف، ب و ج  به شرح زیر می باشد:
الف: راهنمای تهیه اسلایدهای ارایه مینی اورال
1- فایل ارایه مقالات بایستی بصورت پاورپوینت(Powerpoint) باشد.  استفاده از متن صرف در قالب اسلایدها صحیح نیست ؛ بلکه لازم است با بهره گیری از امکانات نرم افزاری و ذوق و سلیقه شخصی سعی شود حداقل متن در ترکیب با حداکثر تصاویر، گرافیک ها، جداول و نمودارها ارائه گردد
 . -2 اسلاید اول ، اسلاید عنوان (Title) بوده که در بالای اسلاید نوشته شده و در زیر عنوان و در همین اسلاید ، نام نویسنده یا نویسندگان (Authors) و در خط زیرین آن نام دانشگاه یا موسسه محل انجام تحقیق (Affiliation) ارایه میشود.
3- اجزای دیگر اسلایدها شامل مقدمه (Introduction)،  مواد و روش ها (Methods & Materials)، نتایج  (Results) و بحث (Discussion) خواهد بود که لازم است اصول ایجاز در این قسمت ها نیز رعایت شود.
4-  زبان ارایه مینی اورال اختیاری بوده و ارائه فارسی و انگلیسی قابل قبول می باشد. اما متن اسلاید ها بایستی به زبان انگلیسی تهیه شده باشد.
5 -متن اسلاید ها همان خلاصه مقاله پذیرفته شده درکنگره خواهد بود.
 
 
ب) برنامه­ ی اجرای مقالات مینی اورال
1 -زمان ارائه هر مقاله  بصورت مینی اورال (سخنرانی کوتاه)  به همراه پرسش و پاسخ است که حداکثر 5 دقیقه بوده و با تشخیص کمیته داوری تا 10 دقیقه نیز قابل ارتقا می باشد لذا خواهشمند است اسلاید های خود را با توجه به زمان موجود و ارایه موجز (کوتاه و تأثیر گذار) تهیه و تنظیم نمایید.
. 2- در روز مشخص شده برای ارائه، از نیم ساعت قبل از زمان ارایه به سالن ارایه مقالات  مراجعه کنید. در روز مراجعه حتما فایل اسلاید های خود را به صورت پاورپونت (بر روی فلش یا CD ) به  همراه داشته باشید
3- داوری ارایه مقالات مینی اورال توسط اساتید پانل داوری و بر اساس رشته صورت گرفته و برپایه نحوه تهیه اسلاید ها و میزان تسلط ارایه دهنده مقاله (Presenting Author) در بیان مطالب سخنرانی نمره دهی خواهد شد.  مقالاتی که  نمره بالایی را در بخش داوری بخود اختصاص دهند به تشخیص داوران حایز دریافت گواهی اورال شده و بقیه مقالات ارایه شده گواهی مینی اورال داده خواهد شد. به پنج ارایه برتر از مجموع همه مقالات ارایه شده در برنامه اختتامیه  کنگره جوایز نفیسی از سوی  کمیته برگزاری کنگره اهدا خواهد گردید.
  
 
ج: برنامه ارایه خلاصه مقالات مینی اورال در یک نگاه:
 
تعداد مقاله عنوان ساعت ارایه روز
68 ایمونولوژی صبح:
 10:30-13:00
 
 
 
چهارشنبه
(3/8/96)
32 هماتولوژی
6 انگل شناسی بعدازظهر:
 13:30-14:30
 
12 قارچ شناسی
95 بیوشیمی صبح:
 10:30-13:00
 
 
پنج شنبه
(4/8/96)
19 ویروس شناسی
68  
ژنتیک
بعد از ظهر:
 13:30-15:00
 
79 باکتری شناسی صبح:
10:00-12:00
 
 
جمعه
(5/8/96)
 
 
با سپاس
کمیته داوری کنگره
دفعات مشاهده: 1628 بار   |   دفعات چاپ: 2 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پنجمین کنگره ملی واولین کنفرانس بین المللی فناوری های نوین آزمایشگاهی می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق