اطلاعیه شماره 1 کمیته داوری: مهلت ارسال و داوری مقالات کنگره

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۷/۱۵ | 
به استحضار می رساند مهلت ارسال رسمی مقالات به پنجمین کنگره ملی و اولین کنگره بین المللی فناوری های نوین آزمایشگاهی به پایان رسیده است. از اینرو توجه کلیه سروران شرکت کننده در این کنگره را به موارد زیر جلب می نماید:
الف: پیرو درخواست مکرر پژوهشگران محترم و دانشجویان گرامی از سراسر کشور، دریافت مقالات حداکثر تا ساعت 24 روز یکشنبه 16/7/96 بصورت غیررسمی و از طریق ارسال خلاصه مقاله به آدرس پست الکترونیک hd.ghazanfari@gmail.com امکان پذیر خواهد بود. دوستانی که از این طریق به ارسال مقاله مبادرت می ورزند توجه داشته باشند که حتما در سایت کنگره نیز ثبت نام نمایند. بدیهی است به مقاله هایی که بعد از تاریخ فوق الذکر ارسال می گردد ترتیب اثر داده نخواهد شد.
ب: مقالات پذیرفته شده در کنگره از طریق ارسال ایمیل به فرد ارسال (ساب میت) کننده مقاله در روزهای آتی اطلاع رسانی خواهد شد و لیست نهایی در روز سه شنبه 18/7/96 از طریق سایت کنگره به اطلاع عموم خواهد رسید.
ج:ارایه تمامی مقالات پذیرفته شده بصورت مینی اورال و از طریق تهیه  پاورپوینت و ارایه سخنرانی کوتاه در زمان های مشخص شده در طول برگزاری کنگره خواهد بود. قالب تهیه اسلایدها و زمان ارایه مقالات در طی کنگره در اطلاعیه های بعدی کمیته داوری ارایه خواهد شد.
د: به پنج ارایه برتر مجموعه مقالات، جوایز نفیسی از طریق کمیته برگزاری کنگره در مراسم اختتامیه (5/8/96 )  تقدیم خواهد شد.
با سپاس
کمیته داوری کنگره
 
 
 
دفعات مشاهده: 1264 بار   |   دفعات چاپ: 49 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پنجمین کنگره ملی واولین کنفرانس بین المللی فناوری های نوین آزمایشگاهی می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق