آقای دکتر سیدحسین فاطمی

با سپاس به درگاه ایزد منان و سلام و عرض ادب به اساتید ، همکاران و تمام عزیزان فعال در حوزه آزمایشگاهی کشور جمهوری اسلامی ایران، افتخار دارد به استحضار برساند پس از برگزاری موفقیت آمیز چهارمین همایش فناوری های نوین آزمایشگاه که توسط انجمن علمی متخصصین علوم آزمایشگاهی بالینی ایران و دانشکده پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران و انجمن تامین کنندگان تجهیزات آزمایشگاه و فرآورده های آزمایشگاه طبی کشور برگزار شد . پنجمین کنگره ملی و اولین کنفرانس بین المللی فناوری های نوین علوم آزمایشگاهی با استفاده از دستاوردهای سال های قبل با همکاری انجمن های علمی و مراکز دانشگاهی و کارشناسان محترم آزمایشگاه مرجع سلامت از تاریخ 3 لغایت 5 آبان ماه 1396 در مرکز همایش های بین المللی رازی برگزار می شود .

ما بر این باوریم آزمایشگاه های کشور در صف مقدم تحول سلامت هستند و امروزه بیش از 70% تشخیص و  درمان به فعالیت همکاران آزمایشگاهی گره خورده است و بدون عبور از دالان علمی آزمایشگاه تشخیص طبی، طرح ریزی درمان غیر ممکن است. از طرف دیگر پیشرفت علوم پزشکی روزانه در حال تغییر می باشد آزمایشگاه های کشور همگام با پیشرفت سایر رشته های پزشکی بایستی بروز بوده و برای رسیدن به این مهم، مفتخریم که با توجه به استقبال همکاران آزمایشگاهی کشور در سال های گذشته با برگزاری این رویداد علمی برای ارتقاء علمی و کیفی آزمایشگاه کشور گام برداریم .

جا دارد از همکاری بالا و تعانل انجمن های علمی، مراکز دانشگاهی، مسئولین فنی و مدیران آزمایشگاه های کشور و کارشناسان محترم آزمایشگاه مرجع سلامت با دبیرخانه این کنفرانس تشکر و قدردانی نماییم .

                                                                                                                                                        دکتر سید حسین فاطمی

                                                                                                                                                                                                           رئیس کنگره

دفعات مشاهده: 2215 بار   |   دفعات چاپ: 188 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پنجمین کنگره ملی واولین کنفرانس بین المللی فناوری های نوین آزمایشگاهی می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق